Výnimočná lokalita na brehu jazera

Rezidencia Draždiak je bytový projekt situovaný v bratislavskej mestskej časti Petržalka – Antolská ulica. Budúci obyvatelia určite ocenia blízkosťdunajskej rekreačnej a športovej hrázde, lesa a inými voľnočasovými zónami. (petržalský lesopark, jazdecký areál, dostihová dráha, tenisové kurty Bowlingové národné centrum, petržalska plaváreň). Oceníte rýchlu dostupnosťdo centra mesta, ako i ostatných mestských častí a kompletnú občiansku vybavenosťv okolí a pešej dostupnosti. vrátane autobusovej zasávky MHD - obchody, školské zariadenia, nemocnica Antolská a Medissimo, poliklinika ProCare, lekárne, športoviská menšie obchody, kaviarne a reštaurácie. Samozrejmosťou je detské ihrisko priamo v areáli projektu.

Byty stvorené pre každodenné pohodlie

Projekt pozostáva z jedného polyfunkčného objektu, ktorý je orientovaný na všetky svetové strany. Na výber je od business apartmánov, cez útulné dvojizbové byty až po päťizbové veľkometrážne byty. Celkový dizajn je jednoduchý a čistý, ideálne prispôsobený komfortu obyvateľov bytových jednotiek.

Stiahnuť detaily

Kvalitná stavba a moderná architektúra

Všetky byty majú premyslené dispozičné riešenie pre čo najefektívnejšie využitie priestoru. Veľkou výhodou je orientácia na dve jazerá a les, vďaka ktorým majú byty krásny výhľad mimo rušnej cesty. Samozrejmosťou bytového domu sú garážové státia a skladové priestory, ako aj bezbariérový vstup z ulice a garáže.

Stiahnuť detaily